تبلیغات
تصاویر منحصر به فرد از جهان⎝⏠⏝⏠⎠ - بررسی بزرگترین گروه های مافیایی دنیا+عكس

تصاویر منحصر به فرد از جهان⎝⏠⏝⏠⎠

برای اولین بار ببینید!

آخرین مطالب

تصاویر منحصر به فرد از جهان


اولین شبكه اجتماعی فوتبال ایران


مجموعه عظیم آموزشی حرفه ای مایا از کمپانی Simply Maya

تصاویر منحصر به فرد از جهان


با قرار دادن كد زیر در هر كجای سایت خود،می توانید جدیدترین و جذاب ترین عكسها را به كاربران خود هدیه كنید

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 28 آذر 1389
 

  همانطور كه قول داده بودیم ،در سیصدمین پست سایت مان،به سراغ یكی از جالب ترین و هیجان انگیز ترین و در عین حال ترسناكترین موضوعات دنیا رفتیم تا ببینیم در دنیای مافیا چه می گذرد.امیدواریم مورد توجه تان قرار گیرد.لطفا با ما همراه باشید.

----

مافیا (به ایتالیایی: Mafia) یا کوزانوسترا (Cosa Nostra) انجمن مخفی خلافکاران سیسیل بود. این گروه در اواسط قرن ۱۹ میلادی به دلیل بی اعتمادی مردم به حکومت و سیستم قانونی و وابستگی مردم به افراد محلی قدرتمند در سیسیل بوجود آمد و بعدها در شرق ایالات متحده آمریکا و استرالیا گسترش یافت.معروف‌ترین نمونه مافیا پنج خانواده‌های تبهکار در شهر نیویورک می‌باشد.تمام فعالیتهای مافیا برای پول سازی است.

مافیا از مجموعه‌هایی که به عنوان خانواده شناخته می‌شود تشکیل می‌شود که هر خانواده یک روستا، یک شهر، یا یک منطقه را رهبری می‌کند.ساختار این خانواده‌ها مانند یک درخت می‌باشد و معمولاً توسط فردی که «پدرخوانده» یا دن یا باس نامیده می‌شود، هدایت می‌شود...

  
مافیا (به ایتالیایی: Mafia) یا کوزانوسترا (Cosa Nostra) انجمن مخفی خلافکاران سیسیل بود. این گروه در اواسط قرن ۱۹ میلادی به دلیل بی اعتمادی مردم به حکومت و سیستم قانونی و وابستگی مردم به افراد محلی قدرتمند در سیسیل بوجود آمد و بعدها در شرق ایالات متحده آمریکا و استرالیا گسترش یافت.معروف‌ترین نمونه مافیا پنج خانواده‌های تبهکار در شهر نیویورک می‌باشد.تمام فعالیتهای مافیا برای پول سازی است.

مافیا از مجموعه‌هایی که به عنوان خانواده شناخته می‌شود تشکیل می‌شود که هر خانواده یک روستا، یک شهر، یا یک منطقه را رهبری می‌کند.ساختار این خانواده‌ها مانند یک درخت می‌باشد و معمولاً توسط فردی که «پدرخوانده» یا دن یا باس نامیده می‌شود، هدایت می‌شود.

در کنار رئیس معمولاً یک مشاور (Con sigliere) هم وجود دارد که در گرفتن تصمیمات به رئیس کمک می‌کند.

درپایین مقام رئیس ، معاون او (under boss) قرار دارد . معاون رئیس در مرتبهٔ دوم از لحاظ فرماندهی قرار می‌گیرد، اگر چه میزان قدرتی که او در اختیار دارد ،نسبت به رئیس کم تر است.

یایین تر از معاون رئیس چندین capo وجود دارد.هر capo محدوده‌ای از قلمرو خانواده را در اختیار دارد.capo‌ها باید بسیار قدرتمند باشند تا قدرت خانواده حفظ شود.هر capo تعداد زیادی سرباز را برای انجام عملیاتهای مختلف رهبری می‌کند.

و در نهایت سربازان (Soldiers).سرباز پایین‌ترین جایگاه را در درون خانواده دارند و معمولاً کارهای جنایی و خطرناک را برای خانواده انجام می‌دهند.

نام:
تئوری‌های زیادی در مورد معنی نام مافیا مطرح است. صفت سیسیلی 'mafioso' که احتمالاً از ریشه لغت «ماهیاس» عربی گرفته شده‌است که به معنای «مبارزه پرخاشگرانه» است.مردم ایتالیا اعتقاد دارند که کلمه مافیا از جمله (Morte Alla Francia Italia Anelia مرگ بر فرانسه درود بر ایتالیا) گرفته شده‌است.

نام حقیقی مافیا، «کوزا نوسترا» بود که معنای «چیز ما» است.


مافیا در آمریكا:
اوج قدرت گرفتن گروههای تبهکاری در ایالات متحده امریکا در زمان تصویب قانون منع فروش مشروبات الکلی در سال ۱۹۲۰ اتفاق افتاد.به گفته بسیاری از سیاستمداران امریکا این بزرگترین اشتباه دولت آن زمان امریکا بود. تبهکاران که در آن زمان ، برای تصویب این قانون لحظه شماری می‌کردند به سرعت وارد عمل شدند و با توجه به گستردگی مرزهای ایالات متحده ، قاچاق و حمل و نقل غیر قانونی مشروبات الکلی از کانادا و سایر کشورهای همسایه ایالات متحده،به صورت گسترده و غیر قابل مهار آغاز شد.با اجرای این قانون گروههای تبهکاری به سرعت رشد کرده و ثروت و قدرت باور نکردنی را در شرق ایالات متحده بدست آورند.در شهر نیویورک که بیشتر این معاملات قاچاق انجام می‌گرفت ،دو گنگستر به نامهای سالواتوره مارانزانو(رهبر خانواده بونانو) و جو ماسیرا(رهبر خانواده گنووسه و رهبر تمام رهبرها در آن سالها) اوضاء را بدست گرفتند و بر سر منافع خود با یکدیگر وارد جنگهای خونینی بین سالهای ۱۹۲۱ تا ۱۹۳۱ شدند.بزرگترین این جنگها که جنگ (کاستلاماره) نام داشت باعث کشته و مفقود شدن بیش از دویست نفر در نیویورک و نیوجرسی شد. ریزش گسترده بزرگان مافیا که در جنگ خونین کاستلاماره در خانواده‌های مافیایی اتفاق افتاد زمینه را برای قدرت گرفتن بزرگترین مرد مافیا تا آن زمان را هموار ساخت.مردی با نام چارلز لوچیانو ملقب به خوش شانس.لوچیانو با حمایت از دن سالواتوره وارد جنگ کاستلاماره شد و مارانزانو توانست با کمک لوچیانو،ماسیرا را از گردونه قدرت خارج کند.جنگ خونین کاستلاماره در پایان با پیروزی مارانزانو خاتمه یافت (سال 1931) و مارانزانو در جاسه ای به عنوان (رهبر تمام رهبرها)انتخاب شد.قدرت مارانزانو و گروه وی در آن سالها(1929-1931)آن چنان افزایش یافت که گروه مارانزانو در میان تبهکاران نیویورک با لقب امپراطوری روم شناخته می شد.فردی که بیشترین سود را از این کشتارها برد کسی جز لوچیانو نبود.لوچیانو در ابتدا با از بین بردن ماسیرا وفا داری خود را در ظاهر به مارانزانو ثابت نمود ولی بعد از مدتی(چهار ماه) مارانزانو به طرز مشکوکی در دفترش به قتل رسید و چهل نفر از هواداران مارانزانو در یک شب کشته یا مفقود شدند.لوچیانو که در قتل مارانزانو دخالت داشت در سال ۱۹۳۱ بر صندلی ریاست مافیای ایالات متحده آمریکا تکیه زد.بعد از این حوادث لوچیانو در کمیسیونی که خود آن را پایه ریزی کرد،به عنوان رهبر مافیا انتخاب شد. چارلز لوچیانو با کمک دوستانی باهوش و قدرتمند مانند فرانک کاستلو ،ویتو گنووسه ،آلبرت آناستازیا،کارلو گامبینو،مایر لانسکی و باگزی سیگل یهودی ، مافیای امریکا را وارد مرحله جدیدی از ثروت و قدرت کرد و در سال ۱۹۳۲ صندیکای ملی جنایت کاران را به وجود آورد(شامل رهبران پنج خانواده).او پایه پنج خانواده مافیایی نیویورک را مستحکم کرد و با تشکیل کمیسیون ،خود در راس این صندیکا، ریاست و رهبری را بر عهده گرفت.لوچیانو در سال ۱۹۳۶ به زندان افتاد ولی چند سال بعد به دلیل کمک به ارتش امریکا در ورود به سیسیل ایتالیا در جنگ جهانی دوم و سرکوب ژنرال موسلینی از زندان آزاد شد.بعد از لوچیانو کبیر ، فرانک کاستلو ملقب به (نخست وزیر) رهبری مافیای آمریکا را در دست گرفت. کاستلو جانشین و مشاور لوچیانو در گذشته بود. پس از کاستلو،به ترتیب ویتو گنووسه،جوزف بونانو و کارلو گامبینو رهبری مافیای امریکا(رهبری کل)را بر عهده داشتند.خانواده های مافیایی امریکا هنوز هم با همان کیفیت ولی با ساختاری متفاوت حفظ شده اند.

ده فرمان که توسط خانواده‌های مافیایی رعایت می‌شدند عبارتند از:
1.هیچکس نمی‌تواند خود را مستقیماً به دوستان نشان بدهد. باید شخص ثالثی واسطه این کار شود.
2.به زن دوستتان نگاه نکنید.
3.با پلیس دیده نشوید.
4.زیاد به بارها و کلوپ‌ها نروید.
5.همواره در دسترس بودن یک وظیفه‌است حتی اگر همسرتان در حال وضع حمل است.
6.به قرارهای ملاقات احترام بگذارید.
7.با همسرتان همواره با احترام برخورد کنید.
8.وقتی سوالی پرسیده می‌شود حتماً حقیقت را بگویید.
9.ثروت اگر متعلق به خانواده دیگریست به آن چشم ندوزید.
10.این افراد نمی‌توانند عضو کوزانوسترا شوند: کلیه کسانی که خویشاوندی نزدیک در تشکیلات پلیس دارند، کلیه کسانی که خویشاوندی خائن در خانواده دارند، کلیه کسانی که بدرفتاری می‌کنند و به ارزش‌های اخلاقی پای‌بند نیستند.

از ویكی پدیا

1.مافیای روسیه:


در سبد تجارت مافیای روسیه از سرقت گرفته تا تجارت تكنولوژی هسته ای وجود دارد.آنها رقبای خود را در خیابان های مسكو سوراخ سوراخ می كنند.حالا خطرناكترین قاتلان حرفه ای مافیای روسیه دارای نفرت انگیزترین روش ها در بین اعضا اتحادیه بین المللی تبهكاران هستند.
مافیای روسیه در اتحاد جماهیر شوروی سابق شكل گرفت و در حال حاضر بر كل جهان نفوذ دارد.تخمین زده می شود كه این گروه بین 100,000 تا 500,000 عضو داشته باشد.این اعضا اكثرا خود را یهودی و آلمانی جا زده و به جاهایی چون آلمان و رژیم صهیونیستی مهاجرت كرده اند.فعالیت این گروه مافیایی اكثرا شامل قاچاق دارو و اسلحه گرم،بمب گذاری،هرزه نگاری،كلاهبرداری اینترنتی و ... می شود.مافیای روسیه در سال 1980 بعد از اینكه سرگی میخائیلوف گروه تبهكاران خود را در اردوگاه كار سیبریه ای ها آموزش دارد،اوج گرفت.سپس با ابجاد ارتباط با سایر گروه های گنگستری توانستند امپراطوری جدیدی با ارزش میلیاردها پوند در سرتاسر روسیه و آنسوی آبها تشكیل دهند.برآوردها نشان می دهد"این اتحادیه از زمان شكل گیری تا كنون كارهای غیرقانونی خود مثل اخاذی،قاچاق مواد مخدر،سرقت اتومبیل و آثار هنری،پول شویی،كشتن افراد در اساس قرار داد،توزیع سلاح،تجارت مواد هسته ای،فحشا و ... را ادامه داده است".

2.انجمن سری تبهكاران آمریكایی و سیسیلی:


این گروه نسبتا یك گروه جدید التاسیس به حساب می آید چون در نیمه دوم قرن نوزدهم شروع به كار كرد.با وجود جوان بودن این گروه مافیایی ،آنها توانایی بالایی در طرح و پایه ریزی حملات جنایت كارانه بزرگ و فرار از آن را دارند.كارهایی كه این گروه نیز انجام می دهد اكثرا شامل محافظت،قاچاق موارد مخدر و سلاح،میانجیگری در تجارت تبه كاران و تعدادی چیزهای دیگر می شود.حدسی كه از تعداد اعضای رو به افزایش آن زده می شود چیزی بین 3500 تا 4000 نفر است.

3.قاچاقچیان موارد مخدر كلمبیایی:


فعالیت اصلی این گروه بر پایه كنترل و قاچاق مواد مخدر در بسیاری از كشورها شكل گرفته است.آنها با تشكیلات فراوانی كه در اختیارشان دارند اكثرا به صورت سیاسی،نظامی و با ظاهری قانونی با اتحادیه های موجود در كلمبیا كار می كنند.سه اتحادیه بزرگ كلمبیا عبارتند از:Cali Cartel,Medellin Cartel و Norte del Valle Cartel.همچنین از مهمترین كارهای این گروه می توان به آدم ربایی و تروریسم اشاره كرد.

4.سه گروه چینی:


این گروه های چینی شامل تعداد زیادی از گروه های چنایت كارانه هستند و اكثرا در خود چین،مالزی،هنگ كنگ،تایوان،سنگاپور و ... فعالیت دارند.به علاوه آنها در نیویورك،لوس آنجلس،سیاتل،ونكوور و همچنین سان فرانسیسكو بسیار فعال هستند.جنایات اینها عمدتا برای سرقت،كشتن قراردادی،مواد مخدر،اخاذی،دزدی دریایی و ... سازماندهی می شود.شروع كار آنها در قرن هجدهم بوده است و حدود 50 تا بیش از 30000 عضو می توانند داشته باشند.همچنین از فعالیت های آنها می توان به جعل پول چینی ها اشاره كرد.

5.گروه یاكوزا:


این گروه ژاپنی كه یكی از معروف ترین گروه های گنگستری جهان می باشد و فعالیت هایی مثل زورگیری و ارعاب خود را بیشتر به داخل ژاپن محدود كرده است.این گروه در قرن 18 میلادی پایه گذاری شد.یك انگشت كوچك جدا شده كه حكایت از افسانه های فراوانی دارد به عنوان امضای گروه خوانده می شود و در خیلی از موارد نیز این انگشت به عنوان دلجویی،تنبیه و یا عذرخواهی به رهبر گروه هدیه می شود.بعضی از اعضای این گروه دارای خالكوبی كامل در روی كل بدن خود هستند.این گروه 110000 عضو فعال از 2500 خانواده دارد و  در فعالیت‌های محافظت و مهاجرت غیرقانونی، واردات عكس‌های مستهجن از اروپا و آمریكا و مبادله‌ی انسان دست دارند.

تاریخ تشكیل: قرن 17 میلادی
اعضای واقعی: 86000 عضو
دیگر فعالیت ها:ارعاب و رشوه برای رسیدن به خواسته هایشان،قمار،گسترش كازینوها و مراكز فساد،قتل،فحشا و قاچاق

6.مافیای مكزیك:


این مافیا یكی از زندانیان بزرگ ایالات متحده است كه در اواخیر سال 1950 برای حفاظت زندانیان از دیگر زندانی ها و همچنین از ماموران پلیس ایجاد شد.این مافیا هم چنین فعالیت هایی در روزگیری به عنف و قاچاق موارد مخدر دارد.در مورد اعضای مافیای مكزیك می توان اعضا آن را 30000 نفر برشمرد كه تمامشان در ایالات متحده قرار دارند.گاهی اوقات اعضا دارای خالكوبی با طرح نماد ملی مكزیك هستند كه یك شمال یك دایره شعله ور با تعدادی چاقو به شكل ضربدر است.منظورشان از این كار این است كه 150 عضو زندانی این گروه باز هم توانایی فرماندهی قتل ها را دارا هستند و 2000 هدست شان دستورات را اجرا خواهند كرد.این مافیا گروه های تبه كاری و كسانی را كه با ایشان معامله كند را وادار می كنند مالیات های محافظتی سنگینی پرداخت كنند و هر كس سر باز زند،كشته خواهد شد.

پایه گذار: لوئیس فلورس(Luis “Huero Buff” Flores)
فعالیت از: 1957-شروع
قلمرو: سیستم زندان فدرال آمریكا و كالیفرنیای جنوبی
نژاد: لاتینی(به طور عمده مكزیكی-آمریكایی)
اعضا: 500 الی 600 عضو اصلی و رهبران و بیشتر از 50000 همدستان و نوچه ها
فعالیت ها: قتل،پول شویی،قاچاق سلاح و مواد مخدر،بچه دزدی،تجارت فحشا،اخاذی به زور و تهدید و قماربازی غیر قانونی

7.مافیای رژیم صهیونیستی:


مافیای رژیم صهیونیستی در بسیاری از كشورها درحوزه‌های مربوط به مواد مخدر، قاچاق آن و نیز قاچاق انسان فعالیت دارد. اوضاع برای مافیای اسرائیلی تغییر كرده و دیگر مثل آن‌ وقت‌ها نیست كه همه نسبت به مافیای اسرائیل به دلیل پشتیبانی‌اش ترسی آمیخته با تحسین داشته باشند. امروزه آنان ظالم محسوب می‌شوند و در كشتن ناظران شك نمی‌كنند. مافیای روسی- اسرائیلی آن‌قدر خوب در سیستم سیاسی ایالات متحده نفوذ كرده كه نیروهای این كشور پیشرفت چندانی در مهار آنان ندارند.

8.مافیای صربستان:


مافیای صربستان در بیش از 10 كشور از قبیل:آلمان،آمریكا،انگلستان،فرانسه،مقدونیه،نروژ و ... فعالیت های وسیعی دارد.در سبد فعالیت های این گروه كارهایی مثل قاچاق دارو و مواد مخدر،آدمكشی،شرط بندی و سرقت دیده می شود.همچنین این مافیا از 3 گروه بزرگ به نام های وزداك(Vozdovac)،ساركین(Surcin) و زمون(Zemun) تشكیل شده است كه گروه های كوچكتر را كنترل می كنند.فعلا دور و بر 30-40 گروه هستند كه در صربستان فعالیت می كنند.

قلمرو:اتحادیه اروپا،صربستان،بوسنی،هرزگووین،كرواسی،منتنگرو،مقدونیه،نروژ.
نژاد:صرب و مونتنگرویی
فعالیت های جنایتكارانه:قاچاق تجهیزات و ادوات نظامی،ترور،تجاوز به عنف،آدمكشی،سرقت اتومبیل،كلاهبرداری بانكی،شیادی از ورشكستگان،رشوه خواری،محافظ شخصی،زورگیری،بمب گذاری در ماشین،آدمكشی قراردادی،اخاذی،قاچاق دارو،كلاهبرداری،قاچاق انسان،اعمال نفوذ در تجارت های قانونی،اعمال نفوذ در امور سیاسی،شرط بندی،كلاهبرداری از بیمه،كلاهبرداری و سرقت طلا و جواهرات،بچه دزدی،به فساد كشیدن نیروهای نظامی،داد و ستد اسلحه،پول شویی،خودكشی،ایجاد فساد در پلیس،ایجاد فساد در نظام های سیاسی،زورگیری،فرار از پرداخت مالیات،تهدید و ارعاب شاهدان عینی برای دادن رشوه به آنان و ...(چه خبره!)

9.مافیای آلبانی:


مافیای آلبانی شامل تعداد زیادی سازمان خلافكاری می‌شود كه سرچشمه ی آن در آلبانی است. آنان در ایالات متحده و كشورهای اروپایی نیز فعالیت دارند. گفته می‌شود مافیای آلبانی در دهه‌ی 1980 در سطح جهانی گسترش پیدا كرده بود. خشونت سازمان‌دهی شده از قرن پانزدهم در آلبانی قدرت گرفت. در ایالات متحده و بریتانیای كبیر، آنان به قاچاق مواد می‌پردازند و مشهور است كه هنگام انتقام‌گیری، به سرعت از خشونت استفاده می‌كنند.


قلمرو:اتحادیه اروپا،آلبانی،كوزوو،مقدونیه،یونان،بلژیك،اسكاندیناوی،هلند،آمریكا و انگلستان
نژاد:آلبانیایی
فعالیت های جنایتكارانه:داد و ستد اسلحه،ترور،تجاوز،آدمكشی،ماشین دزدی،كلاهبرداری بانكی،كلاهبرداری از ورشكستگان،زورگیری،سرویس محافظ شخصی،رشوه خواری،بمب گذاری ماشین،اخاذی،قاچاق دارو،كلاهبرداری،قاچاق انسان،اعمال نفوذ در تجارت های قانونی،اعمال نفوذ در امور سیاسی،شرط بندی،كلاهبرداری از بیمه،كلاهبرداری و سرقت طلا و جواهرات،ایجاد فساد در پلیس،ایجاد فساد در نظام های سیاسی،زورگیری،بچه دزدی،به فساد كشیدن نیروهای نظامی،داد و ستد اسلحه،پول شویی و ...

10.پنج خانواده:


خانواده‌های تبهکار،به انگلیسی crime family اصطلاحی است که به خانواده‌های مافیایی که یک گروه تبهکاری را در مناطقی خاص و مشخص اداره می‌کنند گفته می‌شود. بهترین نمونه از خانواده‌های تبهکار، گروه «پنج خانواده» نیویورکی است که به (ایتالیا-آمریکا مافیا) معروفند. هریک از این خانواده‌های ایتالیایی، یکی از پنج ناحیه شهر نیویورک را تحت کنترل مطلق خود داشت. این خانواده‌ها عبارت اند از:

۱-خانواده گنووسه به رهبری جو ماسیرا، ویتو گنووسه، فرانک کاستلو(ملقب به نخست وزیر مافیا.لقب دیگر او زیرک‌ترین رهبر مافیا میباشد.) و چارلز لوچیانو(ملقب به خوش شانس) .در سال ۱۹۶0 شخصی به نام جو والاچی تصمیم گرفت که بر علیه این خانواده در دادگاه شهادت دهد.این باعث شد ویتو گنووسه برای کشتن او جایزه ای ۱۰۰ هزار دلاری در نظر بگیرد.

۲-خانواده گامبینو به رهبری وینسنت مانگانو و دن کارلو گامبینو(لقب او پدر خوانده می‌باشد.گامبینو همچنین یکی از پر قدرت‌ترین رهبرهای مافیا در تاریخ آمریکا می‌باشد.)او در سال ۱۹۷۶ در سن ۷۴ سالگی در نیویورک در گذشت.در سال ۱۹۶۰ وی کنترل بیش از ٪۹۰ شهر نیویورک را با بیش از ۱۰۰۰ سرباز مافیایی در اختیار داشت.او در سال 1962 به عنوان رهبر تمام رهبرها در نیویورک انتخاب شد.

۳-خانواده بونانو به رهبری سالواتوره مارانزانو(ملقب به سزار) و جو بونانو(ملقب به خنده دار).جو بونانو به مدت سی و چهار سال رهبر این خانواده بود.(سالهای ۱۹۳۱ تا ۱۹۶۵).وی بیش از 60 سال در مافیای آمریکا فعالیت داشت .همچنین او از رهبرانی بود که با مافیای سنتی ایتالیا و سیسیل رابطه داشت.وی یکی از بزرگترین و ثروتمند ترین رهبران تاریخ مافیا شناخته میشود. وی در سن 97 سالگی در امریکا در گذشت.

۴-خانواده کلمبو به رهبری جو پارافاکی(ملقب به پادشاه پیر) و جزف کلمبو.

۵-خانواده لوچزه به رهبری تامی گتانیو و تامی لوچزه(ملقب به قهوه ای).

این خانواده‌ها تنها در نیویورک و گاهی هم در لاس وگاس فعالیت می‌کردند .در دیگر شهرهای آمریکا به خصوص در شهرهای شرقی این کشور هم نظیر این خانواده‌ها وجود دارد که معروف‌ترین این خانواده‌ها خانواده‌ای در شهر شیکاگو به رهبری آل کاپون می‌باشد.

با توجه به فعالیت زیاد و تاثیر گذار این خانواده‌ها در آمریکا این موضوع به سینما هم کشیده شد که معروف‌ترین فیلم در این ژانر فیلم معروف پدر خوانده به کارگردانی فرانسیس فورد کاپولا می‌باشد.

پنج خانواده مافیایی نیویورک در سال 1931 و در کمیسیونی به رهبری چارلز لوچیانو به صورت رسمی و سازمان یافته در آمدند و پایه های خود را با فعالیت های تبهکاری گسترده در آن سالها مستحکم کردند.این خانواده ها هنوز هم پس از گذشت 80 سال با اندکی تغییر در ساختار و فعالیت ها حفظ شده اند.


پیشنهاد:www.rasekhoon.net/Article/Show-24904.aspx

 


طبقه بندی: گوناگون، 
برچسب ها: مافیا، بزرگترین، خظرناكترین، جنایت، قتل، ترور، فحشا، روسیه، چین، آلبانی، سیسیل،
ارسال توسط من و او
مطالب خوشمزه از سراسر اینترنت
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بیشتر چه عکس هایی را دوست دارید،ببینید؟این نظرسنجی برای این است كه شما موضوعاتی را كه بیشتر دوست دارید،اعلام كنید و در مطالب سایت تان شریك شوید.
ما از هر پیشنهادی استقبال می كنیم
ابر برچسب ها
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
گلچین
تیم های فوتبال
امکانات جانبی
اجتماع مجازی طراحان وب ایران وبلاگ یه عاشق بارونGooya It